פרופיל החברה:

כל אירוע טוב מתחיל במוזיקה מעולה, וכל סלון שנעים לשהות בו הוא כזה שאפשר ליהנות בו משמיעת מוזיקה באיכות טובה ביותר. לכן הקמנו את החברה שלנו, כי לנו חשוב שתוכלו לשמוע מוזיקה, שתוכלו להקליט ושתוכלו לעשות שימוש בכל מכשירי הטכנולוגיה המשוכללים ביותר שקיימים היום. אנו מציעים לכם מכירה והשכרה של ציוד לכל מטרה: בין אם זה עבור ביצוע עבודתו של תקליטן, בין אם זה ציוד הגברה, ציוד קריוקי וכדומה.


למה דווקא אנחנו:

ראשית, כדאי לדעת שלא תמיד הלקוחות יודעים איזה ציוד דרוש להם כדי להשיג את המטרה שהם רוצים, ולכן הסיבה הראשונה שבגללה כדאי לכם לפנות אלינו זו העבודה שנוכל לייעץ לכם. נוכל להציג בפניכם את כל האופציות הקיימות בתחום שבו אתם זקוקים למכשור, ונוכל להמליץ לכם על המכשיר שיתאים לכם ביותר. שנית, אצלנו תוכלו למצוא אפילו כלי נגינה במידה ואתם רוצים לקנות אותם או לשכור אותם לשימוש חד פעמי, כך שאין ספק שבכל מה שקשור למוזיקה אנחנו הכתובת הטובה ביותר.


מסיבה טובה דורשת מוזיקה

זה לא משנה איזה סוג של מסיבה אתם רוצים לעשות ואיזה אנשים מגיעים אליה, כי בכל מקרה כדאי שלפני כן תיפנו אלינו. אנחנו נוכל לעזור לכם להפוך כל מסיבה להצלחה שאנשים לא יפסיקו לדבר עליה, כי אצלנו נמצא הציוד המתקדם ביותר בתחום. כך תוכלו ליהנות גם מהמסיבה עצמה וגם מהשימוש במכשירים הכי טובים שיש, והכול במחירים ללא תחרות, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום!

Top

Pro electric בפייסבוק

 

צור קשר

סניף ראשי :
לשם 6, אזור תעשייה דרומי - קרית שמונה
טלפון : 04-602-3604 

ראה מפה
דוא"ל: pe@proelectric.co.il